Interneto svetainės

WordPress tinklapiai

WordPress turinio valdymo sistema (TVS) yra viena populiariausių interneto svetainių kūrime ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Sistemos populiarumą pirmiausia lėmė tai, kad ji yra atviro kodo ir prie jos dirba tūkstančiai programuotojų! Atviro kodo privalumas yra tas, kad vieno programuotojo WordPress TVS pagrindu sukurta svetainė, vėliau gali būti kito programuotojo naujinama ir redaguojama.

Kadangi prie WordPress programinio kodo dirba didelė programuotojų bendruomenė, sistema yra saugi ir nuolat naujinama. Sistema patogi naudoti vartotojams, papildomi moduliai leidžia svetainėje diegti norimas funkcijas.

Prie WordPress sistemos populiarinimo prisideda ir interneto dizainerių bendruomenė, kurianti jai tiek mokamus, tiek ir nemokamus dizaino šablonus. Naujausiai sukurti dizainai dažniausiai jau būna pritaikyti ir mobiliesiems įrenginiams. Pasirinktas dizaino šablonas svetainei lengvai įdiegiamas ir nesudėtingai redaguojamas. Įvaldžius WordPress TVS, interneto svetainės kuriamos lengvai ir greitai.

1998-2008 m. senų tinklapių archyvas

(nebeegzistuojantys tinklapiai ar jų versijos)